Вівторок, 21.05.2019, 04:31

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Листопад » 16 » Толерантність починається з мене
14:05
Толерантність починається з мене

Толерантність – це мистецтво жити з іншими людьми та з іншими ідеями

Слово «толерантність» - сьогодні одне з найпопулярніших, найуживаніших у світі. У нашому суспільстві все частіше з'являється воно у лексиці державних, громадських, культурних діячів, журналістів - усіх тих, хто причетний до процесу демократичних перетворень. Воно як пароль, який свідчить про належність його носія до кола людей з сучасними поглядами на життя та міжособистісні стосунки. Для України, як багатонаціональної держави з розмаїттям культур і релігій, питання терпимості, етичності, гуманістичного виховання стають чи не головним чинником внутрішньої стабільності країни. Актуальність теми формування толерантної свідомості безсумнівна. 

Сьогодні і наш навчальний заклад приєднався до відзначення Міжнародного дня толерантності. 

Учні 11 класу взяли участь у правовій грі "Я так само, як..." під час якої шукали спільні риси різними людьми, та пробували зрозуміти їх. 

Психолог Місюк І.М. та вчитель правознавства Шнайдрук О.В. провели урок "Толерантність прочинається з мене" для учнів 7-9 класів під час якого спілкувалися зі школярами на тему "Толерантності", переглянули відеофільм та створили колаж "Квітка толерантності".

З учнями 5 класу була проведена виховна година на тему "Терпимість - толерантність".

 

Переглядів: 69 | Додав: shnaidrukolga | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]