Понеділок, 16.09.2019, 09:54

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2016 » Січень » 13 » День збройних сил України
21:50
День збройних сил України
6 грудня - День Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Не всі нині, на превеликий жаль, розуміють значення власної армії, призначення якої захищати суверенітет та незалежність держави від зазіхань зовнішніх агресорів. Бажаєш жити в мирі - готуйся до війни, говорить мудре народне прислів’я. Армія — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, а тому й рівень забезпечення військових має бути відповідним до покладених на них завдань.
Щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України та бажаємо Вам усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.
Кожна держава має своє військо. У кожного з них є свої символи, які віддзеркалені у присязі. У воїнів Збройних сил України теж є святі слова, які глибоко переконливо визначають роль і призначення національного війська – служити українському народові. У відповідальний час народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх захисників. Діти народу, українські воїни, разом з Україною витупають надійним гарантом суверенітету і цілісності держави. Для них служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок.
У нашій школі теж підростає молоде покоління захисників України. Класний керівник 8 класу Федчук Віра Юріївна вирішила випробувати своїх хлопців на мужність, силу, розум і кмітливість. Хлопці поділилися на дві команди і почали змагання із представлення, пісні і привітання суперників. Найбільше глядачам сподобалися конкурси “Зачіска”, “Вареники”, “Попелюшка”, “Смачне варення”, “Нагодуй друга” та ін. Подивитися на змагання і повболівати зібралася чи не вся школа. Було багато сміху та оплесків. Перемогла команда у складі Бондарця Павла, Сидорука Василя і Чубая Назара.
Переглядів: 202 | Додав: shebruk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]