Четвер, 20.06.2019, 18:48

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2016 » Грудень » 13 » День української мови
17:29
День української мови
Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить…» - під таким гаслом 7 листопада 2016р. в школі розпочався тиждень української писемності та мови, який традиційно припадає на день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця.
Метою тижня, було, донести до свідомості учнів виникнення свята – Дня української писемності та мови, вшанувати пам’ять славнозвісних просвітителів   слов’ян – Кирила та Мефодія, ознайомити з історією їх життя, розповісти про видатного давньоруського     письменника - літописця Нестора та великого мецената Петра Яцика, з’ясувати виникнення письма, витоки нашої мови і її місце серед інших слов’янських мов.
До проведення тижня української мови, заплановано та проведено ряд заходів: в бібліотеці відбулася тематична виставка художньої, наукової, публіцистичної літератури, присвячена Дню української писемності та мови: «Слова… в вас мудрість вічна і любов жива», перегляд документального фільму «Повернення розстріляного відродження», конкурс знавців української мови імені П.Яцика, години спілкування, виховні години на тему: «Мова наша калинова», «Краща мова єднання - українська», «Любіть Україну і мову її солов'їну».
9 листопада учні 7-11 класів та педагогічний коллектившколи долучилися до написання всеукраїнського диктанту національної єдності, щоб об’єднатися навколо українського слова, щоб бути солідарними з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків. Високі бали з диктанту отримали: Йовзик К.А., Павлюк-Калаур Л.М., Бондарець Павло, Рибка Лілія, Панасюк Катерина, Сова Ярослава, Йовзик Юлія.
Переглядів: 144 | Додав: shebruk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]