Неділя, 21.07.2019, 16:16

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2016 » Квітень » 29 » Чорнобиль — біль душі моєї...
10:17
Чорнобиль — біль душі моєї...
У світі є небагато назв, що відомі краще, ніж "ЧОРНОБИЛЬ". І лише деякі події викликали більше суперечок серед учених, співробітників урядових закладів і громадськості. Протягом десятиліття після вибухів, що зруйнували ядерний реактор на Україні, ця аварія і її наслідки ретельно вивчалися. Сьогодні у фахівців є загальне уявлення про те, що відбулося, чому це сталось і які основні наслідки. Однак для більшої частини населення у світі аварія дотепер залишається загадкою - явищем, якого бояться, але мало розуміють.
Чорнобильська аварія дотепер вважається самою руйнівною в історії ядерної енергетики. Радіоактивні випадання в основному зосереджені на території трьох держав(Україна, Росія, Білорусія), найближче розташованих до станції, однак у низьких концентраціях радіоактивність поширилась також на більшій частині всієї північної півкулі.
26 квітня у тридцяту річницю після трагедії у нашій школі було проведено виховний захід “Чорнобиль - біль душі моєї”, на якому були присутні всі учні школи. Ведучі ще раз нагадали глядачам про обставини цієї трагічної аварії, її причини та наслідки. Учасники ансамблю “Перлинка” виконали пісню “Чорнобильська біда”, а учениці 6 та 8 класів дуже гарно продекламували вірші про цю страшну катастрофу, а ще учні запалили свічку пам*яті про героїв , що загинули під час ліквідації пожежі і внаслідок опромінення.
Переглядів: 229 | Додав: shebruk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]