Понеділок, 16.09.2019, 09:48

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2016 » Лютий » 17 » Будьмо милосердними
23:02
Будьмо милосердними

В. Гюго говорив: «У цьому світі є тільки одна річ, перед якою належить схилитися, - геній, і одна річ, перед якою слід упасти на коліна - це доброта».
Як не крути, а перспективою життя кожної людини є старість. Відомий вислів «старість - не радість» лишень спонукає, до роздумів про неприємні обставини, які чатують на схилі літ. Це – так звані вікові хвороби, немічність, а в нашій країні багато в кого ще й матеріальна скрута. І щоб ці негаразди не обсіли, до старості слід готуватися замолоду з усвідомленням того, що похилий вік – невідворотнє майбутнє. Тож рівень піклування про літніх людей – показник цивілізованості, розвиток суспільства. Недарма ж і народна мудрість стверджує: «Хто старість не поважає, той себе обкрадає».
Сьогодні, однією із важливих ланок виховної роботи  в нашій школі є розвиток волонтерського руху!
Волонтерська діяльність –  це добровільна  діяльність учнівської молоді – волонтерів, яка спрямована на надання допомоги особам, котрі перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, і сприяє самореалізації волонтера.  
Саме молодь є надійним потенціалом суспільства, який призводить до позитивних зрушень. Найбільш соціально-активною частиною молодіжного середовища є волонтери, зокрема, як носії добрих справ і позитивної інформації.
В нашій школі створені загони волонтерів з числа учнів 5-11 класів. Метою їх діяльності є допомога людям похилого віку, зокрема допомога по господарству; закупівля продуктів харчування; привітання зі святами.

Переглядів: 174 | Додав: shebruk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]