Понеділок, 16.09.2019, 09:41

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Архів новин
« 1 2 ... 10 11 12

З більш ніж 350 вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації правила прийому абітурієнтів у 2011 році не оприлюднили тільки 38 навчальних закладів

До завершення реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання, що дає право на вступ до вищих навчальних закладів України у 2011 році, залишається менше місяця, однак деякі вузи досі не оприлюднили власні правила прийому абітурієнтів.

Зазначимо, правила прийому мають бути оприлюдненні вищими навчальними закладами з метою своєчасного інформування учасників ЗНО про умови прийому в 2011 році, у тому числі про переліки конкурсних предметів, визначених для вступу на відповідні напрями підготовки (спеціальності) кожного навчального закладу.

Відповідно до результатів моніторингу офіційних Інтернет-сторінок та веб-сайтів вітчизняних вищих навчальних закладів, на предмет оприлюднення умов вступу у 2011 році, що був проведений Osvita.ua, умови прийому не оп ... Читати далі »
Переглядів: 313 | Додав: dovgalivka | Дата: 05.02.2011 | Коментарі (0)

Минулого року я проводила журналістський експеримент: пішла на ЗНО як учасник, пройшла три тестування і, отримавши сертифікат, ще раз вступила до університету (остаточного пакета документів я не подавала)

Підготовка до ЗНО-2011 у розпалі. Тож вирішила поділитися своїм досвідом з цьогорічними абітурієнтами, як-не-як результати були непогані: з історії України – 198,5 бала, з української мови та літератури – 195,5, з англійської – 178 балів.

Напевно, більшість абітурієнтів вже активно готуються до тестування ЗНО-2011, тож давати поради – з репетитором чи самому – сенсу немає. Скажу лише, що без репетитора до тестування підготуватися можливо (у тестах немає позапрограмних речей), головне – бути організованою людиною, і не тільки хотіти, а й вміти вчитися.

Отже, загальна порада: проженіть геть страх, заспокойтеся і налаштуйтеся на роб ... Читати далі »

Переглядів: 661 | Додав: dovgalivka | Дата: 02.02.2011 | Коментарі (0)

В Департаменті загальної середньої та дошкільної освіти освітнього відомства повідомили про те, що положення Концепції літературної освіти мають рекомендаційний характер

Зокрема, в департаменті загальної середньої та дошкільної освіти МОН зазначили, що розробкою проекту Концепції літературної освіти займалася спеціально створена робоча група, до складу якої увійшли провідні науковці, методисти та вчителі-практики.

З серпня минулого року розпочалося громадське обговорення документа, першою аудиторією з обговорення стали методисти і вчителі-практики від кожної області й кожного навчального предмета, що є складовою літературної освіти, – української літератури, світової і літератур національних меншин, йдеться в документі.

Майже усі присутні учителі-словесники, які були присутні на розширеній колегії МОН підтримали проект Концепції літературної освіти і висловили думку щодо необхідності прийняття цього док ... Читати далі »

Переглядів: 421 | Додав: dovgalivka | Дата: 02.02.2011 | Коментарі (0)

5 та 6 лютого 2011 року у містах Києві та Запоріжжі відбудеться сьома щорічна міжнародна виставка "Освіта за кордоном - 2011" - Ukrainian International Educational Fair 2011 (UIEF)

У виставці братимуть участь провідні вищі, середні навчальні заклади, мовні школи, молодіжні студентські організації, міжнародні організації та представництва з 10 країн світу.

Виставка UIEF є комплексним освітнім заходом що має на меті сприяння інтернаціоналізації та глобалізації освітнього процесу на індивідуальному та суспільному рівнях.

Щорічно UIEF збирає представників провідних навчальних закладів світу та українських абітурієнтів, які зацікавлені в отриманні якісної освіти за кордоном. Щорічно міжнародні та українські освітні заклади мають можливість поділитися досвідом та започаткувати нові проекти.

У виставці братимуть участь
представники міжнародних відділів та приймальних комісій уні ... Читати далі »

Переглядів: 429 | Додав: dovgalivka | Дата: 02.02.2011 | Коментарі (0)

У західній теорії освітнього менеджменту рідко говорять про керівництво школою - частіше використовують термін "лідерство"

Перше вересня у різних людей викликає різні асоціації. За моїми спостереженнями, більшість дорослих щороку в цей день із задоволенням усвідомлюють, що "шкільний кошмар" для них особисто вже позаду.

Ті ж, у яких є діти шкільного віку, з жахом входять у новий навчальний рік. І тільки, напевно, незначна меншість, до якої я відношу себе, згадують шкільні роки з вдячністю та ностальгією.

Рік тому, коли ми відзначали 20-річчя випуску, один з моїх найуспішніших (у плані академічної кар'єри) однокашників, мудро зауважив: «Коли ми залишали стіни школи, нам здавалося, що найкращі роки життя у нас ще попереду. Тепер же, коли життя зроблене, ми розуміємо, що шкільні роки були кращими в нашому житті».

Я з ним ... Читати далі »

Переглядів: 379 | Додав: dovgalivka | Дата: 02.02.2011 | Коментарі (0)

1-25 26-50 ... 226-250 251-275 276-280