Понеділок, 17.02.2020, 22:59

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2016 » Грудень » 13
Пом’янімо мільйонніїжертви,
Які голодом винищив кат.
В тридцять третьому році що вмерли
І лишились лежать коло хат.
У XX столітті Україна зазнала багато потрясінь. Але дві катастрофи - Голодомор 1932-1933 років та політичні репресії 30-х років - поставили наш народнамежузнищення. Голодомор - це трагедія, що забрала життя мільйонів наших співвітчизників. Штучно створений сталінським режимом голод перетворив українське село у справжнє гетто смерті, винищив нашу еліту. Кількість прямих та непрямих жертв голодомору точно встановити на сьогодні досить важко. Між істориками тривають дискусії, скільки саме людей загинуло, але так чи інакше йдеться про мільйони безвинних жертв. Нині є очевидним, що Голодомор 1932-1933 років в Україні був результат ... Читати далі »
Переглядів: 198 | Додав: shebruk | Дата: 13.12.2016 | Коментарі (0)

Дівоча коса – це краса
Дівоча коса-це натхнення.
Твоя краса мені свята,
Твоя ніжність – мені священна.

Так, здавна у всьому світі славилися українські дівчата. Їм в усі віки були притаманні неповторна врода, світлий розум, працьовитість, багата фантазія, велика шана, любов і повага до рідного краю.
Багатьма такими рисами наділені дівчата які взяли участь у загальношкільному конкурсі «Панночка – довга коса»: Булига Тетяна, Пукас Дарія, Рішко Іванна, Лагутіна Анна, Чубай Анна, Крисюк Віта, Сіньчук Зоряна, Кулик Яна. Конкурсантки змагалися у конкурсах: «Представлення», «Влучне слово», «Вікторина», «Найдовша коса». Найбільшу кількість балів набрала уч ... Читати далі »

Переглядів: 211 | Додав: shebruk | Дата: 13.12.2016 | Коментарі (0)

Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить…» - під таким гаслом 7 листопада 2016р. в школі розпочався тиждень української писемності та мови, який традиційно припадає на день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця.
Метою тижня, було, донести до свідомості учнів виникнення свята – Дня української писемності та мови, вшанувати пам’ять славнозвісних просвітителів   слов’ян – Кирила та Мефодія, ознайомити з історією їх життя, розповісти про видатного давньоруського     письменника - літописця Нестора та великого мецената Петра Яцика, з’ясувати виникнення письма, витоки нашої мови і її місце серед інших слов’янських мов.
До проведення тижня української мови, заплановано та проведено ряд заходів: в бібліотеці відбулася тематична виставка худ ... Читати далі »
Переглядів: 209 | Додав: shebruk | Дата: 13.12.2016 | Коментарі (0)