П`ятниця, 10.07.2020, 10:02

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2016 » Квітень » 21
Здоров'я - це більше ніж музика, зачіска та сучасний "прикид". Бути здоровим модно, стильно, красиво, класно! По справжньому сучасний еталон краси - здорова людина, яка веде правильний спосіб життя.
З метою виховання в учнів відчуття важливості здорового способу життя, розуміння цінності його й унікальності, утвердження себе як особистості з 04.04. по 08.04.2016 р. в школі проводився « Тиждень Здоров'я».
Учні стали активними учасниками цікавих заходів тижня. Впевнену перемогу у спортивних змаганнях "Королівство здоров'я" отримала команда учнів 2- 4 класів «Бігунці».
Учні школи провели ранкову зарядку
«Танцювально – рухова терапія»
Тиждень завершився, але його організатори сподіваються, щ ... Читати далі »
Переглядів: 334 | Додав: shebruk | Дата: 21.04.2016 | Коментарі (0)

Її Величність книга… Одне з найдивовижніших чудес світу, створених людиною, яка впродовж багатьох століть захоплює, дивує, навчає свого творця. Людина створила такі надзвичайні види мистецтва як музика, живопис. Але тільки книга виражає людину повністю: від найменших і найтонших душевних порухів до її всесвітніх діянь.
            В незалежній Україні Всеукраїнський Тиждень дитячої та юнацької книги започаткований 22 лютого 1993 року. Шкільні бібліотеки не стоять осторонь цієї події і тому це свято щороку проходить березневими сонячними днями.
З 21 по 25 березня 2016 року пройшов Тиждень дитячої та юнацької книги у нашій школі. Учні початкових класів побували «У казки на гостинах», ознайомилися з народними і авторськими казками. Активно грали у казкові ігри: «Казкове поле чудес», «Упізнай героя твору», брали участь у конкурсах «Хто швидше», «Рекламне оголошення», «Гонка за лідером». Діти підготували розповідь про творчість Г.Х. Андерсена – улюбленого казкаря. Активними уч ... Читати далі »
Переглядів: 335 | Додав: shebruk | Дата: 21.04.2016 | Коментарі (0)