П`ятниця, 10.07.2020, 11:18

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2016 » Березень » 15
Часто можна почути слова: «Т. Г. Шевченко – наш сучасник». до них ми звикли, тому майже не замислюємося над тим, що це означає.
На жаль, сьогодні значення літератури дещо зменшилося, деякі з наших співвітчизників скептично ставляться до класичних літературних творів. Мовляв, час, про який йде мова в таких творах, давно минув, та й пристрасті, що відображуються в них, вже давно застаріли. На мій погляд – це помилка, і помилка дуже серйозна. адже в українській літературі можна знайти багато неперевершених авторів, творами яких й сьогодні зачитується багато наших співвітчизників. І, мабуть, одним з перших серед цих авторів треба назвати Великого Кобзаря українського народу Тараса Шевченка.
На мій погляд, твори Шевченка ніколи не застаріють. за ними стоїть надто вже палка романтична душа, осяяна світом незвичайної сили розуму. Сьогодні з впевненістю можна сказати, що поет володів справжнім даром пророцтва. бо як інакше тоді пояснити деякі з його поезій? Наприклад, узяти вірш, ... Читати далі »
Переглядів: 308 | Додав: shebruk | Дата: 15.03.2016 | Коментарі (0)

У п*ятницю 4 березня відбувся вечір відпочинку “Зі святом, дорогі жінки”. Учні 9 класу проводили конкурси, розігрували тематичні сценки, читали вірші та співали. Головне, що вони подарували — це радість, адже всі присутні насміялися від душі. Ведучою свята була Квасюк Ірина, яка чудово впоралася зі своєю роллю, а ще виконала пісню “Тримай”. Глядачі мали змогу не просто дивитися концерт, а й приймати активну участь, адже для них були передбачені конкурси. Винахідливість знадобилася учасникам конкурсу “Червоне яблучко”, бо кожна пара мусила з*їсти яблуко без рук, дівчата- учасниці конкурсу “Солодкі компліменти” мали нагоду послухати компліменти і поїсти солодких цукерок, якими їх годували хлопці. З цікавістю глядачі спостерігали за конкурсом “Хто швидше”, завдання якого полягало в тому, що потрібно було називати один одному компліменти і тільки потім можна було робити крок. Дякуємо всім, хто приймав участь в організації та проведенні свята, за привітання та гарний настрій.
Переглядів: 307 | Додав: shebruk | Дата: 15.03.2016 | Коментарі (0)