П`ятниця, 10.07.2020, 09:47

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2016 » Лютий » 21

21 лютого — свято унікальне. Винятковість; його в тому, що воно є і спільним, і водночас вузько родинним для людей, яких об'єднала спільна історична доля в єдиний моноліт— народ. Це свято — День рідної мови.
Рідне наше слово! Не раз розіп'яте па історичних Голгофах, ніби навмисне було обране для мук і випробувань. На за¬хист рідного слова поставали Іван Франко, Леся Українка, Борис Грінченко, Микола Куліш, Олександр Олесь... Тих, хто зберіг рідну мову в страшні часи лихоліть, було набагато більше, ніж тих, які своєю байдужістю мовчки відправляли її у вічне небуття.
 

Мова... Співуча й натхненна, гнана й переслідувана, принижувана й охрещена «холопською», вона була, є і буде коренем народу. Витерпівши страшне лихоліття, тортури, перегорівши, як криця, дійшла до нас загартованою і мужньою. ... Читати далі »

Переглядів: 296 | Додав: shebruk | Дата: 21.02.2016 | Коментарі (0)

Їх назвали Небесною сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. За цю самопожертву українці їх канонізували – за велінням серця долучили до сонму Небесного воїнства на чолі з архистратигом Михаїлом, аби захищали країну від лиха, пильнували й оберігали її з небес……
В пам*ять про героїв у нашій школі відбулася жалобна лінійка. Вчитель історії Демчук Людмила Феодосіївна розповіла про початок Майдану і про трагічні події, що відбувалися в центрі Києва 18 -20 лютого 2014 року. Пом*янули загиблих хвилиною мовчання... ... Читати далі »
Переглядів: 290 | Додав: shebruk | Дата: 21.02.2016 | Коментарі (0)