Понеділок, 17.02.2020, 23:39

Вітаю Вас Гість | RSS

http://ukrainskamova.at.ua/ Офіційний сайт української мови. повна збірка правил української мови, та ще багато цікавої інформаціїї. Зокрема - ділова мова, мова для початківців, відео уроки, презентації та книжки українською.

https://sites.google.com/site/slovesniksevastopola/home - сайт вчителів української мови м.Севастополя.

http://eureka.ucoz.ua/ - багато цікавого матеріалу з літератури.

http://tsybulyanskabigmirnet.blogspot.com/ Блог "Еверест філології" (українська мова та література) для вчителів, учнів та їх батьків.

http://school.xvatit.com Гіпермаркет знань — це повна матриця всіх уроків і тестів. Тепер вся школа в одному місці. Окрім того, кожен може додавати свої вставки за ангалогією до Вікіпедії. Завдяки цьому кожен урок стає повнішим та сучаснішим.

http://ukrtvory.ru/ Українські твори з літератури. Твори учнівські (5-12 клас),не всі досконалі, проте на головній сторінці та в розділі "Робота над творами" гарний матеріал для підготовки учнів до написання творів.

http://ukrmova.dn.ua/index.html сайт Сороки Г.П. Охайний, чітко викладено матеріали.

http://www.glazova.org.ua/ Для вчителів української мови. Сайт веде Олександра Глазова. Цим все сказано.

http://www.parta.com.ua/ukr/ Подобається цей сайт. Усе організовано згідно зі шкільною програмою.

http://www.ukrlitzno.com.ua/ 9-11 класи. Українська література - готуємося до іспитів (ЗНО).Тут зібрано матеріал з теорії літератури, розповідається про життя та творчість письменників, короткий (а не скорочений!) зміст творів та питання для самоконтролю.

http://medievist.org.ua/ - інформація про українську латиномовну літературу. Статті з методики викладання української літератури.