Четвер, 19.04.2018, 18:23

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2012 » Січень » 29 » Всеукраїнська освітня мережа «Щоденник.ua»
23:23
Всеукраїнська освітня мережа «Щоденник.ua»

01054, Київ, вул. Дмитрівська, 44а
shodennik.ua, Email: team@shodennik.ua
ПРЕС-РЕЛІЗ
Дмитро Табачник підписав наказ Про створення інформаційного освітнього середовища

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України врахувало усі позитивні результати дослідної роботи із створення інформаційного освітнього середовища, після чого Дмитро Табачник підписав наказ №37 «Про створення інформаційного освітнього середовища на базі безкоштовного електронного ресурсу Щоденник.ua».

Організаційне та науково-методичне забезпечення реалізації плану має здійснювати Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим будуть проводити відповідну організаційну роботу та сприятимуть впровадженню плану у загальноосвітніх навчальних закладах.

«Щоденник.ua» - це Всеукраїнський освітній проект, метою якого є об’єднання усіх педагогів, учнів та батьків України в єдину спільноту, модернізація навчального процесу та впровадження сучасних комп’ютерних технологій в школах. «Щоденник.ua» - цілісна система, за допомогою якої учні, педагоги, керівники шкіл мають змогу якісно та ефективно налаштувати навчальний процес. Функціонал мережі «Щоденник.ua» включає в себе навчальну електронну бібліотеку, електронний розклад уроків, електронний журнал, щоденник, створення персональної сторінки школи та особистої сторінки користувача, словники, посібники, навчальні додатки, модуль шкільної електронної газети, перекладач більш ніж на 20 мов, можливість підвищення кваліфікації педагога, отримання батьками детальної інформації про успішність своєї дитини, проведення Всеукраїнських конкурсів, олімпіад, тестів, контрольних робіт у режимі он-лайн, віртуальне репетиторство, автоматизований калькулятор заробітної плати педагогічних працівників, можливість проведення віртуальних батьківських зборів та дистанційну роботу із домашніми завданнями. У всіх шкіл України є вільний доступ до навчальної бази Всеукраїнського освітнього простору.

Крім цього, налагоджена комунікація між управліннями освіти, керівниками навчальних закладів, педагогами, учнями, батьками всієї країни. Освітяни мають можливість обмінюватися досвідом роботи шкіл, розробками уроків, методами навчання дітей. Кожен навчальний заклад та управління освіти України створює на ресурсі свій персональний сайт, який заповнюється останніми новинами. Освітяни будуть завжди в курсі подій свого закладу та мають можливість підключитися до обговорення важливих тем.

«Щоденник.ua» охоплює всі напрямки роботи навчального закладу. Це сучасна соціальна освітня мережа, що об’єднує всіх учасників навчального процесу в єдиний інформаційний простір. Ресурс закритий від сторонніх і відповідає вимогам безпеки дітей в Інтернеті.

В 2011 році «Щоденник.ua» був визнаний як в Україні (1 місце в номінації «Інновації у співпраці підприємств, наукових установ, структур бізнесу, міжнародних організацій, видавництв з системою освіти» в Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті»), так і на світовому рівні (найкраща навчальна електронна платформа на міжнародному конкурсі «World Summit Award» у категорії «Електронне навчання і освіта»).

Наказ МОН №37, підписаний Дмитром Табачником, діє відповідно до Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» та наказам МОН №1302 та №302. Контроль за виконанням наказу покладено на заступника Міністра Бориса Жебровського.

На сьогодні до проекту підключено вже більш ніж 6500 шкіл України та понад 700 000 користувачів.
Використання освітнього простору «Щоденник.ua» є повністю безкоштовним і надається без будь-якої абонентської плати.
Переглядів: 783 | Додав: dovgalivka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]