Неділя, 16.12.2018, 11:37

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2017 » Грудень » 1 » Всесвітній день боротьби зі СНІДом
13:19
Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Всесвітній день боротьби зі СНІДом щорічно відзначається по всьому світу 1 грудня. Цей День став одним з найбільш важливих міжнародних днів, пов'язаних з питаннями охорони здоров'я і однією з ключових можливостей підвищення інформованості, воздания належного вшанування пам'яті загиблих від хвороби, і можливості відзначити такі досягнення як розширення доступу до лікування та заходів профілактики.

У всьому світі сьогодні говорять про Снід, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія, про масштаби цієї трагедії, про те, що ця чума 20, а тепер вже і 21 століття загрожує існуванню людства... і, звичайно ж, про те, як зупинити глобальне поширення епідемії ВІЛ/Сніду.

5 червня 1981 року Американський Центр контролю над захворюваннями зареєстрував нову хворобу — СНІД (Синдром набутого імунодефіциту).

Всесвітній день боротьби зі Снідом вперше відзначався 1 грудня 1988 року після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією по ВІЛ/Сніду.

Щорічно відзначається цей міжнародний день служить справі зміцнення організованих зусиль по боротьбі з пандемією ВІЛ-інфекції та Сніду, що розповсюджується по всіх регіонах світу. Організовані зусилля направлені на зміцнення громадської підтримки програм профілактики розповсюдження ВІЛ/СНІД, на організацію навчання та надання інформації з усіх аспектів ВІЛ/СНІД.

За даними організації, на сьогоднішній день більше 35 мільйонів осіб у віці від 15 до 49 років інфіковані ВІЛ.

Всесвітній день боротьби зі Снідом став щорічною подією в більшості країн.

У Довгалівській ЗОШ І-ІІІ ступенів також було заплановано та проведено низку заходів з метою, як найкращого інформування учнів з пандемією ВІЛ-інфекції та Сніду. Психолог Місюк І.М. разом з учнями школи оформили інформаційний стенд та низку колажів "Ми за здоровий спосіб життя". Для учнів старших класів педагогом-організатором Шнайдрук О.В. було організовано перегляд відеофільму "СНІД". Також класні керівники провели тематичні виховні години.

Переглядів: 68 | Додав: shnaidrukolga | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]