Субота, 24.02.2018, 02:41

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2012 » Листопад » 16 » Візит служби зайнятості
13:30
Візит служби зайнятості

Вибір професії – вибір майбутнього .

 Вибір професії - це складний процес, а залежить він в першу чергу від того, наскільки людині вдається оцінити  свої бажання, свої можливості і пізнати свій характер. Важливо пам’ятати, що професію обираєш до душі , а результати твоєї роботи – добробут твоєї родини.

      З метою підготовки учнів до самостійного вибору професії у нашій школі спеціалісти Радивилівського РЦЗ разом  із тренером Львівської  фірми «Імідж Партнер»  15 листопада провели для учнів 9-11 класів тренінг на тему : «Як стати успішним» . Кожна людина має власні критерії успіху, але вона повинна планувати своє життя відповідно до поставлених цілей, управляти свої часом , усвідомлювати свої вчинки та їх наслідки. При цьому важливо , щоб поставлені цілі відповідали її здібностям і світогляду.

        Учням було запропоновано пояснити поняття «успіх», створити портрет «успішної» людини, пізнати себе.

Усім старшокласникам хочеться побажати : обираючи фах, намагайтесь не тільки враховувати думку батьків чи однокласників , а насамперед те, що подобається вам. Адже зараз, щоб досягти в житті успіхів, потрібно прагнути бути кращим у сфері своєї діяльності.  

Переглядів: 187 | Додав: dovgalivka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]