Неділя, 16.12.2018, 11:56

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Лютий » 9 » Тиждень профорієнтації
20:28
Тиждень профорієнтації

Завдання профорієнтації в школі полягає в ознайомленні учнів з професіями та правилами їх вибору, вихованні спрямованості на самопізнання як основу професійного самовизначення; формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії, складати на цій основі реальний план оволодіння професією, а також забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості. З 05.02. по 08.02.2018 року проведений тиждень профорієнтації "Світ професії".

З метою поглиблення уявлень учнів про різноманітність професій батьків та виховання сумлінного ставлення до праці психолог Місюк І.М. з учнями 1-2 класів провела гру «Професії моїх батьків» із застосуванням відеоматеріалів. Підчас якої школярі виконували вправи «Склади назву професії і розмалюй її», «Відгадай знаряддя праці», «Відгадай загадки».

Учні 5 класу взяли участь у КВК «Подорож у світ професій» в ході якого учні виконували завдання «Алфавіт професій» (назвати найбільше професій на запропоновану букву алфавіту), «Анаграми» (скласти слово-назву професії), «Відгадай професію» (за описом), «Пантоміма», «Чий інструмент?».

Учнів 8 класу відвідали профорієнтаційний урок «Темперамент. Вибір професії» для як найкращого інформування школярів у особливостях вибору професії відповідно до свого типу темпераменту, та взяли участь у анкетуванні «Діагностика ДДО».

У куточку профорієнтації психологом була подана інформація: професії, які зникли з життя; 10 найжахливіших професій; 10 найбільш затребуваних технічних професій в Україні у 2017 році.

Переглядів: 143 | Додав: shnaidrukolga | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]