Неділя, 16.12.2018, 11:37

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Березень » 30 » Тиждень дитячого читання
17:39
Тиждень дитячого читання

В публічно-шкільній бібліотеці с. Довгалівка пройшов тиждень дитячого читання. Розпочався він літературною презентацією «Ювілейний книгоград» (книги ювіляри – 2018р.) для учнів всієї школи, так як були представлені книги для різного віку. Серед книг ювілярів українських письменників були: «Енеїда», «Наталка Полтавка» І. Котляревського, Літопис Самійла Величка, «Дві московки» І. Нечуя Левицького, «Захар Беркут» І. Франка, «Іntermezzo» М. Коцюбинського, «Нечиста сила» В. Королів-Старий, «Сонячна машина» В. Винниченка та інші, а також зарубіжних письменників: «Казки, розказані дітям» Г.К. Андерсен, «Золотий жук» А.Е.По, «Щасливий принц та інші казки» О. Уайльд, «Поліанна» Е.Портер та інш. Були читачі, які вперше знайомилися з книгою, а були, що повторно читали ці твори, адже як писав О.Дюма: «Книга, яку читають, має нинішній день; книга, яку перечитують, має день прийдешній». Книги допомагають зрозуміти оточуючий світ, відкривають небачені обрії та пробуджують мрії, розкривають таємниці добра і зла, збагачують знаннями. Продовженням заходів був інформтайм «Сучасні письменники – сучасним дітям». Користувачі ознайомилися з новими книгамиписьменників – фантастів М. та С. Дяченків «Магам можна все», «Варан», «Долина совісті», «Печера», «Самум», «Перехідний вік моєї мами» - І. Мацко та інші.

    З читачами молодшого віку пограли в гру «Подорож країною мудрої книги». Діти розказували вірші про книгу, прислів'я та приказки, відгадували загадки, розповідали про прочитані книги. Активними учасниками були Дзьоба Віка, Чубай Настя, Бондарець Андрій, Коткудак Степан, Шебрук Світлана та інші.

    Кмітливими та допитливими виявилися Правник Ярослав, Дубинецький Олександр, Чубай Аня, Йовзик Оля, Іськович Богдан, Жук Даша свої знання, мислення та ерудицію показали в інтелектуальні грі «Кмітливі та допитливі». Читачі поділилися на дві команди: дівчата «кмітливі», хлопці «допитливі». Гра складалася з шести конкурсів: розминка, де команди швидко давали відповіді на запитання. «Шевченкознавці» - виконували завдання по біографії і творчості Т. Шевченка. У конкурсі «Поетичний» учасники «реставрували» текст, відновивши відсутні слова. В конкурсі «Книжкове лото» команди складали картки з прізвищем автора, назвою твору та головними героями. Гра закінчилася нічиєю, команди набрали по 30 балів.

     Книга – джерело знань для школяра, студента, кожної людини, вона найкращий порадник в усіх життєвих ситуаціях. Недарма в народі кажуть: « Книга вчить, як на світі жить». Скільки книг треба прочитати, щоб бути освіченим, розумним, мудрим, щоб пізнати світ? Цього ніхто не знає. Читати потрібно все життя.

Переглядів: 127 | Додав: shnaidrukolga | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]