Неділя, 16.12.2018, 11:38

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Березень » 9 » "На струнах Кобзаревої душі"
17:14
"На струнах Кобзаревої душі"

  Із 05 по 09 березня 2018 року у Довгалівській загальноосвітній школі пройшли дні вшанування великого генія українського народу Т.Г.Шевченка.

5 березня 2018 р. у закладі бібліотекар Сова Ю.М. організувала виставку літератури, присвячену життю та творчій діяльності геніального поета. Серед них були видання, присвячені його художній діяльності, що особливо зацікавило учнів. Також на загальношкільній лінійці було оголошено конкурс малюнків «З Шевченком у серці». Найкращою було обрано роботу учня 6 класу Правника Ярослава.

6 березня учні 5-11 класів розгадували кросворди і ребуси за творчістю Т.Г.Шевченка і його творами. Найспритнішими виявилися учні 5 класу. Вони розгадали все правильно і зайняли І місце, ІІ місце – 9 клас, ІІІ місце – 6, 7 клас.

 В 11 класі було проведено вікторину «Чи знаєш ти Шевченка». Учні 11 класу повторили та пригадали творчість Кобзаря.

7 березня  вчителі української мови та літератури проводили конкурси з учнями 6, 7, 9 класів. У 6 класі Шебрук Т.О. організувала турнір «Кобзаря». Чубай С.С. з учнями 7 класу провела літературну вікторину «Ім’я Шевченка стукає в серцях».

9 березня відбувся конкурс читців-декламаторів творів Т.Г.Шевченка в два тури. Серед початкових класів І місце зайняла Свіщевська А. учениця 2 класу, ІІ місце – Попович Т. (2 клас) та Шебрук С. (2 клас). У другому турі  І місце розділили Сидорук В. (10 клас), Ліхатова І. (8 клас) та Рішко І (5 клас); ІІ місце зайняли Молявчик Я.(5 клас) та Правник Я. (6 клас); ІІІ місце – Йовзик Ю.

Також, наші учні стали учасниками огляд-конкурсу читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людськів» серед учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців комунального позашкільного закладу «Крупецький центр дитячої та юнацької творчості». На якому Сидорук В. (учень 10 класу) зайняв ІІ місце, а Рішко І. та Молявчик Я. (учні 5 класу) ІІІ місце.

Переглядів: 68 | Додав: shnaidrukolga | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]