Субота, 21.04.2018, 00:48

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2014 » Жовтень » 14 » Козакуйте, козаки
15:50
Козакуйте, козаки

У  глибину  століть  сягає  історія  нашого  народу, і  чим  більше  минає  часу, тим  яскравіше  ми  її  уявляємо. Все частіше ми звертаємося до на­ших витоків: історії нашої країни, козацької воль­ниці, рідної мови. Звертаємося до минулого, щоб зрозуміти сучасне.  Пізнати  історію  рідної  сторони  нам  допомагають  книги  і  самобуття. Мабуть  немає  жодної  людини  в  нашій  багатостраждальній  Україні, яка  б  не  знала  про  славну  Запорозьку  Січ, про  січове  лицарство – козацтво, про  їхні  походи  і  подвиги.

Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії. На славних прикладах патріотизму сучасників Богдана Хмельницького, Івана Богуна у сучасної молоді виховується почуття національної самоповаги, любові до рідного краю.

У нашій школі діє молодіжна учнівська оргінізація «Козацька республіка» , яка має за мету виховувати справжніх патріотів нашої держави. Перейнявши  традиції козацького війська,  у школі вдалося створити власну формулу виховання молоді на ідеях патріотизму, любові до Батьківщини та рідного краю.

Традиційно у школі кожного року проводиться свято «Козакуйте, козаки» присвячене Дню Українського козацтва та Покрови  Пресвятої Богородиці.

Свято розпочалося з урочистого посвячення в козачата учнів 5 класу. У церемонії взяли участь юні козаки  на чолі з кошовим  школи  Павлом Бондарцем.

Маленькі козачата (1-4 класи) відправилися у подорож в «Запорізьку Січ». Вони відвідали курені: «Козаки-малярі», «Козацька пісня», «Сильні, сміливі, дужі», «Поетична».

Юні козачата продемонстрували свої знання з історії козацького руху, вміння, силу і спритність, ознайомились із життям козаків, їх побутом та звичаями, що панували на Запорізькій Січі.

Переглядів: 213 | Додав: dovgalivka | Теги: КОЗАКУЙТЕ, козаки | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]