Субота, 21.04.2018, 01:03

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2012 » Грудень » 26 » Форум батьківської громадськості
10:26
Форум батьківської громадськості
25 грудня 2012 року в залі Радивилівського районного методичного кабінету відбувся районний Форум батьківської громадськості «Формування моральних та духовних цінностей, попередження антигромадських проявів в учнівському середовищі шляхом координації зусиль школи, батьків та громадськості», в роботі якого взяли участь представники влади району, органів місцевого самоврядування, центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, голови батьківських комітетів, лідери шкільного учнівського самоврядування, адміністрація навчальних закладів. 
Форум проведений з метою залучення громадськості до вироблення спільних дій з вирішення проблем, які стосуються виховання, попередження злочинності та правопорушень,, формування правової культури, моральних та духовних цінностей, соціально-правового захисту неповнолітніх. 
 Виступаючі заступник голови Радивилівської районної державної адміністрації Кот І.В., голова батьківського комітету Теслугівської ЗОШ І – ІІІ ст. Бондарець О.П., спеціаліст районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Надорожна Л.І., секретар Крупецької сільської ради Хом’як Р.І., голова районної Ради лідерів учнівського самоврядування О.Чубай, начальник відділення кримінальної міліції у справах дітей Кузьмич В.С., психолог Довгалівської ЗОШ І – ІІІ ст. Місюк І.М. у виступах піднімали актуальні питання пошуку нових шляхів взаємодії системи освіти з різними соціальними інститутами, відповідальними за виховання дітей і молоді, у першу чергу – з сім’єю; залучення сил батьківської громадськості до проблеми виховання підростаючого покоління; реалізації основних принципів державно–громадського управління системою освіти району.
Переглядів: 233 | Додав: dovgalivka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]