Неділя, 16.12.2018, 12:08

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2015 » Листопад » 26 » Чорна п'ятниця
22:21
Чорна п'ятниця

Чорна п'ятниця— п'ятниця після Дня подяки у США. З неї починається традиційний різдвяний сезон розпродажів. Звичай влаштовувати розпродажі в цей день встановився ще в XIX столітті, а термін «Чорна п'ятниця» з'явився у 1966 році і спочатку вживався в основному на Східному узбережжі США. Через те, що День подяки приходиться на четвертий четвер листопаду, Чорна п'ятниця випадає в проміжок часу з 23 по 29 листопада.

Чорна п'ятниця не є офіційним святом, але багато працівників в цей день беруть відгул, за винятком співробітників роздрібної торгівлі, так як в цей день потік покупців істотно зростає. У Чорну п'ятницю магазини відкриваються дуже рано — близько 5 ранку, а деякі найбільші торговельні мережі — навіть опівночі. Першим покупцям пропонуються серйозні знижки — це робиться для того, щоб залучити в магазини якомога більше покупців.

Термін "Чорна п'ятниця" вперше з'явився у Філадельфії і означав сильні пробки на дорогах в п'ятницю після Дня Подяки.

Багато хто з нас звик економити і для цього є всі передумови і підстави. Не так вже й легко для деяких дістається достатній заробіток, щоб не замислюватися про економію.

У будь-якому випадку є момент, над яким варто подумати в цей День: «Хто задержує збіжжя, того проклинає народ, хто ж поживу випродує, тому благословення на голову» (Притчі Соломонові, глава 11, вірш 26). Саме так це і працює. Саме в цей День ми і можемо спостерігати глибоку справедливість цих слів. Наводимо витяг зі статистики торговельного обороту Національної федерації роздрібної торгівлі США в 2013-му році, тільки в цей день - $ 61 400 000 000! Хто вміє рахувати і знає ціну грошам, значно відрізняється від тих, хто цього робити не хоче.

Бажаємо усім бути мудрими в цей День. Приємних покупок!
В 2015 році Чорна п’ятниця (Black Friday) припадає на 27 листопада.
Переглядів: 140 | Додав: dovgalivka | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]